فارس/ مدیرکل پزشکی قانونی لرستان از صدور 57 مجوز برای سقط جنین خبر داد و گفت: در پنج ماهه نخست امسال 89 پرونده برای سقط درمانی در پزشکی قانونی استان تشکیل و در نهایت منجر به صدور 57 مجوز برای سقط شد.

حمیدرضا نظیفی، مدیرکل پزشکی قانونی لرستان امروز با اشاره به آمار غرق‌شدگی‌ها در لرستان طی پنج ماهه امسال، اظهار کرد: در این مدت 24 نفر شامل 3 زن و 21 مرد به دلیل غرق‌شدگی جان خود را از دست دادند.
وی خاطرنشان کرد: این تعداد تلفات به دلیل غرق‌شدگی نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 43 نفر بوده است، کاهش 44 درصدی را نشان می‌دهد.
مدیرکل پزشکی قانونی لرستان از صدور 57 مجوز برای سقط جنین خبر و ادامه داد: در پنج ماهه نخست امسال 89 پرونده برای سقط درمانی در پزشکی قانونی استان تشکیل و در نهایت منجر به صدور 57 مجوز برای سقط شد.
نظیفی تعداد مجوز سقط جنین در پنج ماهه سال گذشته را 76 مورد عنوان و تصریح کرد: آمار صدور مجوز سقط جنین در پنج ماهه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 25 درصدی را نشان می‌دهد.
وی بیان داشت: در پنج ماهه سال گذشته 90 پرونده برای سقط درمانی تشکیل شده بود که از این تعداد، 76 مورد واجدالشرایط بوده و مجوز برای آن‌ها صادر گردید.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today