فارس/ رئیس شبکه دامپزشکی رودسر با بیان اینکه یک قصاب متخلف در رودسر توسط بازرسین شبکه دامپزشکی به دادگاه معرفی شد، گفت: این قصاب به علت کشتار و عرضه غیرمجاز دام به 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حمید سرهندی رئیس شبکه دامپزشکی رودسر اظهار کرد: اکیپ‌های نظارت دامپزشکی رودسر به‌طور مستمر از مراکز کشتار، نگهداری محل و عرضه فرآورده‌های خام دامی بازرسی می‌کنند.
وی با بیان اینکه یک قصاب متخلف در رودسر توسط بازرسین شبکه دامپزشکی به دادگاه معرفی شد، افزود: این واحد متخلف به علت کشتار و عرضه غیرمجاز دام به ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
رئیس شبکه دامپزشکی رودسر رعایت اصول بهداشتی به لحاظ تأمین سلامت عمومی جامعه و صیانت از حقوق شهروندان را ضروری خواند و گفت: طبق قانون و به‌منظور جلوگیری از انتقال بیماری‌های مشترک، کلیه دام‌های کشتار قبل و بعد از کشتار توسط بازرسان دامپزشکی موردبررسی قرار می‌گیرد.
وی از شهروندان خواست تا از خرید لاشه‌های فاقد مهر و لیبل در قصابی‌ها به‌منظور جلوگیری از به خطر افتادن سلامت خانواده‌ها خودداری کنند، افزود: مردم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با شماره چهاررقمی ۱۵۱۲ تماس حاصل نمایند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today