باشگاه خبرنگاران/ معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از امداد رسانی نجاتگران استان به ۱۴ حادثه دیده در هفته گذشته خبر داد.
 
سید مهدی حسینی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از امداد رسانی نجاتگران استان یزد به ۱۴ حادثه دیده در هفته گذشته خبر داد و گفت: این عملیات‌ها شامل پنج عملیات جاده ای، دو مورد خدمات حضوری، یک مورد عملیات امداد و نجات کوهستان است.
او مجموع حادثه دیدگان را ۱۴ نفر اعلام کرد که در مجموع ۱۱ نفر از این افراد در حوادث جاده‌ای، دو نفر در خدمات حضوری، یک نفر در عملیات امداد و نجات کوهستان از خدمات هلال احمر بهره‌مند شدند.
میرحسینی  ادامه داد: ۲۶ نفر از نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان در قالب هشت تیم در عملیات‌های امدادی حضور یافتند و  به حادثه دیدگانخدمت رسانی کردند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان میانگین زمان حضور نجاتگران جمعیت هلال احمر استان در صحنه(از اطلاع تا حضور در صحنه) را ۱۵ دقیقه و ۲۴ ثانیه و همچنین مدت زمان آغاز تا پایان عملیات را ۴۲ دقیقه و ۲۴ ثانیه اعلام کرد.
او خاطر نشان کرد: کلیه پایگاه‌ها در تمام شعب هلال احمر استان آمادگی کامل برای اسکان اضطراری در راه ماندگان را در محور‌های مواصلاتی استان دارند و شماره ۱۱۲ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به هموطنان در سطح استان است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today