صدا و سیما/ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری زنی خبرداد که با راه اندازی صندوق وام خانگی اقدام به کلاهبرداری میلیاردی از ۱۰۰ نفر کرده بود.

شهرام کرمی، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در تشریح این پرونده اظهارکرد: اخیرا در یکی از شهرستان‌های شرقی  استان پرونده کلاهبرداری زنی گزارش شد که در قالب راه اندازی صندوق وام خانگی اقدام به اخذ وجوهی از حدود تعدادی از مردم کرده بود.
وی تصریح کرد: این پرونده جمعا ۱۰۰ شاکی دارد که حدود ۲۰ میلیارد ریال در قالب صندوق وام خانگی به این زن کلاهبردار پول پرداخت کرده بودند.
دادستان کرمانشاه ادامه داد: این زن کلاهبردارکه پس از دریافت وجوه از این افراد متواری شده بود با دستورات ویژه دستگاه قضایی و انجام کار‌های اطلاعاتی ضابطین دستگاه قضایی سریعا شناسایی و دستگیر شد.
وی تاکید کرد: پرونده این کلاهبرداری در حال حاضر در دادسرای عمومی و انقلاب بصورت ویژه درحال رسیدگی است.
کرمی در ادامه هشدار دارد: در یکی دوسال اخیر شرکت‌های هرمی در قالب صندوق محلات به هر عنوانی اعم از کارگزاری بورس، خرید سکه و با فریب سود‌های غیرمتعارف مردم را برای سرمایه گذاری این صندوق‌ها تشویق و وسوسه می‌کنند.
وی اضافه کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم، فریب چنین پیشنهاد‌های وسوسه انگیزی را نخورند و کاملا مراقب وعده‌های پوچ و خالی باشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today