باشگاه خبرنگاران/ مسئولان استان قزوین در دیدار با وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت تسریع در احداث راه اصلی قزوین-الموت-تنکابن و رسیدگی به جاده‌های مناطق محروم استان تاکید کردند.

وزیر راه و شهرسازی در ساختمان دادمان با جمالی پور استاندار قزوین و مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد و به بررسی مسائل و مشکلات استان و همچنین پیگیری و تعیین تکلیف تصمیماتی که در سفر ماه گذشته به استان قزوین داشت، پرداخت.
احداث و آسفالت راه‌های روستایی استان، تسریع در احداث راه اصلی قزوین-الموت-تنکابن و تعیین تکلیف راه اصلی قزوین- الموت-کلاچای در استان گیلان، تعیین تکلیف طرح جامع و تفصیلی شهر‌های زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت از جمله ارداق، معلم کلایه، رازمیان، نرجه، شال، ضیاء آباد و سگزآباد، ساماندهی وضعیت فعلی راه آهن در شهر تاکستان و دوخطه شدن راه آهن، رسیدگی به جاده‌های مناطق محروم استان از جمله طارم و الموت و پیگیری مکاتبات نمایندگان بویین زهرا و تاکستان از جمله موضوعات این جلسه بود.
همچنین، تامین ماشین آلات برای مناطق کم برخوردار و کوهستانی استان، تسریع در طرح‌های بازآفرینی استان و تسریع در تخصیص زمین و فراخوان برای تامین اماکن عمومی از دیگر موارد مورد بحث و بررسی در این نشست بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today