باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از توقیف تریلر حامل پارچه و ماسک قاچاق در شهرضا خبر داد.

محمدرضا هاشمی فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر، اظهار کرد: ماموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی شهید "امامی" فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا با دقت و هوشمندی بالای خود حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه خودروی تریلر کانتینر دار که از بنادر جنوب به سمت مرکز کشور در حرکت بود، مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
وی با بیان اینکه در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد راننده فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی برای حمل بار خود است، عنوان کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی، ۱۹ تُن پارچه و ۱۵۰ کارتن ۵۰ عددی ماسک چهار لایه بهداشتی خارجی قاچاق کشف شد.
این مقام انتظامی، ارزش محموله قاچاق مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و راننده خودرو برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از تحویل محموله قاچاق به اداره اموال تملیکی استان خبر داد و با اشاره به تقویت ایست و بازرسی‌های ورودی استان، خاطرنشان کرد: با اشرافیت و تیزبینی ماموران پلیس و به کارگیری تجهیزات مدرن و هوشمند، خودرو‌های حامل بار قاچاق به طور دقیق رصد و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today