ایرنا/ فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: ۶ اوباش نامی در منطقه جهان نما شهرستان کرج که اقدام به عربده کشی و ایجاد درگیری و اختلال درنظم عمومی می کردند، دستگیرشدند.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی البرز گفت: درپی تماس برخی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و اعلام درگیری و شرارت تعدادی اوباش در منطقه جهان نما کرج ، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل درگیری اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد که با حضور ماموران درمحل درگیری مشخص شد که ۶ اوباش سابقه دار به علت برخی خصومت های شخصی با یکدیگر درگیر شده و ضمن برهم زدن نظم عمومی ، رعب و وحشت در بین مردم ایجاد کرده اند.
سردار محمدیان افزود: بلافاصله ماموران وارد عمل شده و ضمن مهار آنها ، دریک عملیات ضربتی ۶ اوباش را دستگیر کردند.
وی افزود: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به پلیس امنیت عمومی استان البرز منتقل شدند.
طی چند روز گذشته نیز یک متهم فراری که دارای چندین فقره پرونده درگیری و سرقت مسلحانه، تخریب و تهدید و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان  بود، در شهرستان نظرآباد دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان البرز، با بیان این که استقرار نظم و امنیت در جامعه از وظایف ذاتی پلیس است ، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد خواهد کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday