باشگاه خبرنگاران/ سردار یاری گفت: ۶ دستگاه موتورسیکلت خارجی و قاچاق به ارزش ۳ میلیارد ریال در یک انبار در شهر ایلام کشف شد.
 
سردار نورعلی یاری، فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی موتور سیکلت‌های خارجی و قاچاق در یک انبار در سطح شهر ایلام ، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
او اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با شناسایی محل و پس از هماهنگی با مقام قضائی ، در یک عملیات موفق پلیسی تعداد ۶ دستگاه انواع موتورسیکلت خارجی و قاچاق کشف و تعداد ۴ نفر را در این راستا دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان ایلام ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش این موتورسیکلت‌های قاچاق ۳ میلیارد ریال برآورد شده است.
او بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
یاری مبارزه با مفاسد اقتصادی را مهمترین ماموریت پلیس امنیت اقتصادی دانست و بیان کرد: فراهم کردن بستری مناسب برای انجام فعالیت‌های سالم اقتصادی یکی از ماموریت‌های مهم پلیس امنیت اقتصادی است.
او با اشاره به اینکه خط قرمز پلیس، آرامش مردم و سلامت اقتصاد جامعه است، افزود: عزم و اراده پلیس برای برخورد با قاچاقچیان و اخلالگران نظم اقتصادی بیش از هر زمان دیگری جدی‌تر است و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت افراد هنجارشکن در زمینه قاچاق کالا و ارز، با گزارش به موقع موضوع از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ یاری رسان پلیس باشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today