باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خنداب گفت: آمار تصادفات ناشی از فوت در محور‌های برون شهری این شهرستان به صفر رسیده است.

حمیدرضا صادقی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خنداب در این زمینه اظهار کرد: در ۶ ماهه نخست امسال آمار تصادفات ناشی از فوت در محور‌های برون شهری این شهرستان به صفر رسیده است.
صادقی با بیان اینکه صفر شدن آمار تصادفات ناشی از فوت در محور‌های برون شهری خنداب با تلاش همکاران اداره راه شهرستان به نتیجه رسیده است افزود: این امر موجب رضایت مردم شهرستان شده است.
او اضافه کرد: اداره راهداری شهرستان خنداب در ۶ ماهه نخست امسال اقدامات شامل اصلاح شیب‌های شیروانی در محور‌های اصلی، فرعی و روستایی به طول ۲۰ کیلومتر باند، اصلاح قوس قزل قلعه در محور خنداب _ ملایر با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی را انجام داده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خنداب بیان کرد: ایمن سازی ۷ دستگاه پل با دهانه بالای ۵۰ متر، خط کشی ۸۰ درصد محور‌های اصلی و روستایی هم از دیگر اقدامات این اداره بوده که همه این اقدامات بدون هیچ اعتباری و به صورت امانی انجام شده است.

 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today