باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس مقام معظم رهبری در جلسه ویدئو کنفرانسی از ۲۷ هزار رزمنده شاخص استان مرکزی تجلیل می‌کند.

سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی اظهار کرد: با توجه به اهمیت چهل سالگی دفاع مقدس امسال در اولین روز هفته دفاع مقدس مقام معظم رهبری از ۲۷ هزار رزمنده شاخص استان مرکزی به شکل ویدئو کنفرانس تجلیل می‌کنند.
سرهنگ کریمی افزود: برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس ۱۸ برنامه شاخص ملی در استان مرکزی در نظر گرفته شده که مهمترین آن سخنرانی مقام مظم رهبری به شکل ویدئو کنفرانس است.
او اضافه کرد: با توجه به محدودیت زمان و شرایط کرونایی تجلیل از رزمندگان شاخص در سطح استان در طی ده روز به طور مستمر انجام خواهد شد و تعداد بسیار محدودی در روز ۳۱ شهریور تکریم می‌شوند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی بیان کرد: در هفته دفاع مقدس مرحله اول مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی به صورت ویدئو کنفرانسی با ریاست مجلس شورای اسلامی در دوم شهریورماه به بهره برداری می‌رسد و افتتاح نمایشگاه تخصصی دفاع مقدس و مقاومت و رژه گسترده موتوری در سطح استان و شهرستان‌ها از جمله برنامه‌های مهم دیگر در روز ۳۱ شهریور است.
او اظهار کرد: رژه موتوری گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز ۳۱ شهریور از مقابل مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس شروع و به گلزار مطهر شهدای اراک ختم می‌شود و با توج به اینکه محدودیت‌هایی برای حضور عموم مردم در گلزار شهدا وجود دارد موتورسواران به نمایندگی از آحاد مردم مزار شهدا را گلباران می‌کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today