ایرنا/ مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از آغاز عملیات اجرایی ۴۰ کیلومتر از احداث باند دوم سرچم به اردبیل از هفته آینده خبر داد.

محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در این باره اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث باند دوم سرچم به اردبیل به طول ۴۰ کیلومتر از محل تقاطع سه راهی سرچم به سمت اردبیل با برآورد اولیه ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اجرا می‌شود.
وی اضافه کرد: با تلاش مسوولان استان جهت تسریع روند عملیات اجرایی احداث باند دوم پروژه محور اردبیل – سرچم مبلغ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل پروژه های ویژه، مصوبات سفر رییس جمهوری جمهوری به استان و پیوست بودجه سال ۹۹ از اول سال جاری تا به حال ابلاغ شده است.
حیدری ادامه داد: از محل پروژه های ویژه سال ۹۹ مبلغ ۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث باند دوم محور اردبیل – سرچم از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه ۱۰۰ درصد به خزانه ابلاغ گردیده تا پس از تامین اعتبار و ابلاغ خزانه به شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور جهت تسریع در روند عملیات اجرایی به این پروژه اختصاص یابد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: از محل مصوبات سفر رییس جمهوری به استان اردبیل هم  ۲۰۰ میلیارد ریال برای احداث باند دوم محور اردبیل – سرچم تخصیص یافته است.
حیدری گفت: از محل اعتبارات پیوست قانون بودجه سال ۹۹ هم مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال به این پروژه اختصاص یافته است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today