تسنیم/  وضعیت نامناسب شهر سیل‌زده پلدختر ۱۷ ماه بعد از سیل شهردار پلدختر را در آستانه استیضاح قرار داده است.

ماجرا از نارضایتی مردم سیل‌زده شهر پلدختر نسبت به روند کند بازسازی زیرساخت‌های شهری، مسائل و مشکلات مالی شروع و به وضعیت افتضاح تنظیف شهر و جداول کیپ تا کیپ زباله و بوی تعفن شهر رسیده است به طوری که 17 ماه بعد از سیل مردم با مشکلات زیادی دست وپنجه نرم می‌کنند و از روند کُند بازسازی شهر و عملکرد شهرداری ناراضی هستند.
شهرداری پلدختر علی‌رغم اختصاص اعتبار 33 میلیارد تومانی ولی عملکرد مناسبی در بحث بازسازی زیرساخت‌های شهری و تنطیف شهر بعداز سیلاب فروردین ماه سال 98 ندارد که خبرگزاری تسنیم در 12 شهریورماه در گزارشی با عنوان «شهر پلدختر 17ماه پس از سیل| از ادعاهای شیرین مسئولان تا واقعیت‌های تلخ پساسیل+ تصاویر» به روند کند بازسازی زیرساخت‌های شهری پرداخت که در حال حاضر شورای شهر پلدختر ورود پیدا کرده و استیضاح شهردار را مطرح کرده است.
روز گذشته جلسه شورای شهر پلدختر با دستور بررسی طرح سوال از شهردار برگزار ولی سه عضو شورای شهر از جمله غلامرضا نصیری، افشار پیری و عجم پورنصیر از پاسخ‌های شهردار قانع نشدند و بدین ترتیب وارد مرحله طرح  استیضاح شد و قرار است در 10 روز آینده جلسه استیضاح شهردار پلدختر برگزار شود.
غلامرضا نصیری رئیس شورای شهر پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: روز گذشته جلسه طرح سوال از شهردار پلدختر برگزار شد که بنده به اتفاق دو عضو دیگر شورا از پاسخ‌های شهردار قانع نشده و بحث استیضاح مطرح شد.
وی با بیان اینکه قریب 30سوال از شهردار مطرح شده است افزود: مهمترین مباحث مطرح شده در حوزه مسائل اداری، پروژه‌های شهری، اقدامات و عملکرد شهرداری و وظایف شورا بوده است.
رئیس شورای شهر پلدختر با بیان اینکه براساس قانون در وقت مقرر جلسه استیضاح شهردار برگزار و رای گیری صورت می‌گیرد عنوان کرد: من موافق استیضاح شهردار پلدختر هستم.
افشار پیری نایب رئیس شورای شهر پلدختر نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر با بیان اینکه طرح سوال از شهردار پلدختر را مطرح ولی سه عضو شورا از پاسخ‌های شهردار قانع نشدیم اظهار داشت: بنده به عنوان یک عضو شورای شهر از وضعیت بازسازی زیرساخت‌های شهری رضایت ندارم.
وی با اشاره به اینکه طرح استیضاح شهردار به سبب اعتبارات ماده 10، اعتبارات سیل و مشکلات زیاد مدیریت داخلی شهرداری است افزود: نظر بنده بر استیضاح شهردار است چون از عملکرد شهردار رضایت ندارم ولی منتظر نظر بقیه اعضا هستم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today