ایسنا/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: تا روز سه شنبه ۲۵ شهریور ۵۵ مورد جدید ابتلا به کرونا داشتیم که در بیمارستان‌های استان بستری شدند با این حساب تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان‌های استان بستری هستند به ۳۱۸ نفر رسید.

پیمان نامدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین در خصوص آخرین وضعیت مبتلایان قزوینی به کرونا ویروس اظهار کرد: از روز دوشنبه ۲۴ شهریور تا سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۵۵ مورد جدید ابتلا به کرونا داشتیم که در بیمارستان‌های استان بستری شدند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعلام کرد: در حال حاضر تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان‌های استان بستری هستند به ۳۱۸ نفر رسیده است که از این تعداد ۶۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت نظر هستند.
این مسئول سه‌شنبه شب ۲۵ شهریور در بخش خبری سیمای مرکز قزوین خاطرنشان کرد: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته(از روز دوشنبه ۲۴ شهریور تا سه‌شنبه ۲۵ شهریور) چهار نفر از هموطنان ما به علت علائم قطعی کرونا جان خود را از دست داد.
وی توضیح داد: در حال حاضر قزوین، تاکستان و بوئین زهرا در وضعیت قرمز، البرز در وضعیت نارنجی و هشدار و آبیک و آوج هم در وضعیت زرد قرار دارند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today