فارس/ معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: وضعیت کلی استان همچنان قرمز است در این بین شهرستان‌های قزوین، تاکستان و بویین زهرا در وضعیت قرمز قرار دارند، شهرستان البرزدر وضعیت نارنجی و آبیک و آوج نیز در وضعیت زرد است.

جلال رحمانی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به وضعیت شهرستان‌های استان از لحاظ ابتلا به کرونا گفت: وضعیت کلی استان همچنان قرمز است در این بین شهرستان‌های قزوین، تاکستان و بویین زهرا در وضعیت قرمز قرار دارند، شهرستان البرز در وضعیت نارنجی و آبیک و آوج نیز در وضعیت زرد است.
وی با بیان جدیدترین آمار کرونا در استان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۵۵ نفر بستری جدید داشتیم که با احتساب این آمار، کل مبتلایان در استان به ۳۱۸ نفر رسید
رحمانی با اشاره به وضعیت بیماران بدحال افزود: ۶۵ نفر از بیماران در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری و ۲۷ نفر نیز به دستگاه‌های کمک تنفسی متصل هستند، در این مدت نیز ۴ نفر از هم استانی‌های ما بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند.
معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با بیان درصد آمار ابتلا بین خانم‌ها و آقایان اظهار داشت: آمار ابتلا در آقایان ۵۲ درصد و در خانم‌ها نیز ۴۸ درصد است که در هفته‌های اخیر شاهد افزایش ابتلای خانم‌ها نسبت به آقایان هستیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today