ایرنا/ مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: خانواده مرحوم "سیدمنوچهر معینیان" از داروسازان این شهرستان، ۳۶۵ میلیون ریال به حوزه سلامت اهدا کردند.

سهراب حیدری، مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با بیان اینکه مرحوم معینیان داروساز و موسس نخستین داروخانه در میاندوآب بود، اظهار کرد: فرزندان آن مرحوم این میزان کمک مالی را طی دو مرحله به حساب خیّران این شهرستان واریز کردند.
وی با قدردانی از عمل خداپسندانه این خانواده خیّر، افزود: مبلغ اهدایی از سوی خانواده مرحوم "دکتر معینیان"، برای خرید یک دستگاه "RO پرتابل" برای بخش دیالیز بیمارستان عباسی میاندوآب اختصاص یافت.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب بیان کرد: همچنین در روزهای گذشته یکی از همکاران شبکه بهداشت و درمان ۲۰ میلیون ریال و پدر وی به‌نام "ایوب کنعانی" ۱۰ میلیون ریال به حوزه سلامت این شهرستان کمک نقدی اهدا کردند.
وی اضافه کرد: همچنین خانواده نیک‌اندیش مرحومه "خدیجه بابایی" ۵۰ میلیون ریال به شبکه بهداشت و درمان اهدا کردند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب با بیان اینکه این مبالغ اهدایی نیز برای‌ ساخت پایگاه فوریت امداد جاده‌ای در مسیر میاندوآب- تبریز هزینه می‌شود، گفت: شماره حساب ۳۸۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۱۰۷۷۹۴۸۲۶۰۰۸ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۱۰۵۰۴۷ به نام انجمن خیران سلامت این شهرستان نزد بانک ملی شعبه مرکزی میاندوآب جهت واریز کمک‌های مردمی باز شده ‌است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today