پایگاه خبری پلیس/ ۱۷۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با تلاش نیروی انتظامی در شهرستان‌های اهواز و هندیجان کشف شد.

سردار حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی خوزستان بامداد با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان موادمخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر خوزستان با تلاش اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی رد یک محموله موادمخدر را در شهرستان اهواز شناسایی کردند. 
سردار حیدر عباس زاده تصریح کرد: ماموران پلیس استان با کار اطلاعاتی یک دستگاه کامیون کشنده حامل موادمخدر را در محورهای شهرستان اهواز شناسایی و طی عملیاتی متوقف کردند. 
فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی ۱۱۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد. 
وی با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و به مرجع قضایی تحویل داده شد، گفت: نیروی انتظامی مقتدرانه با توزیع کنندگان مواد مخدر و سوداگران مرگ مقابله می کند.
کشف ۶۰ کیلوگرم تریاک در هندیجان 
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان نیز از کشف یک محموله مواد مخدر در هندیجان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران پلیس با کار اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد مخدر در محورهای شهرستان هندیجان مطلع شدند.
سردار سیدمحمد صالحی افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری پلیس شهرستان هندیجان یک دستگاه خودروی سمند حامل مواد مخدر را شناسایی و طی عملیاتی متوقف کردند.
وی تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۶۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.
جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: در این رابطه یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده است.

  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today