صدا و سیما/ رییس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز ۲۶تا۳۱ شهریور در جاده‌های استان اعمال می‌شود.

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت۱۲ امروز چهارشنبه تا ۶بامداد دوشنبه هفته آینده ۳۱شهریور در جاده‌های کندوان، هراز و سوادکوه به استثنای موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، ممنوع است.
رییس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۵ روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۲۸تا۳۱ شهریور تا ۲بامداد روز بعد در مسیر جنوب به شمال (مرزن]باد) ممنوع و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۸ روز‌های ذکر شده تا ۲بامداد روز‌های بعد، مسیر شمال به جنوب یکطرفه انجام می‌شو د.
سرهنگ قدمی گفت: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۲۸تا۳۱ شهریور در جاده هراز نیز از ساعت ۱۷تا۲ بامداد روز‌های بعد، مسیر رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، از ساعت۱۹ روز‌های یاد شده تا ۲بامداد روز‌های بعد، از آب اسک به سمت رودهن(محدوده مشاء)، یکطرفه خواهد بود.
رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه افزایش یا کاهش حجم تردد و برای تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در جاده‌های فوق توسط مامورین پلیس راه مستقر در محل اعمال می‌شود گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در جاده کندوان و بالعکس به استثنای حاملان موادسوختی و فاسدشدنی، همچنان ممنوع است.
سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد همه تریلر‌ها در جاده هراز افزود: آمد و شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲تا۲۴ امروز چهارشنبه ۲۶شهریور در این جاده ممنوع بوده و همچنین تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی، روز‌های پنجشنبه تا دوشنبه هفته بعد از ساعت ۶تا۲ بامداد در هراز ممنوع اعلام می‌شود.
رییس پلیس راه مازندران تصریح کرد: تردد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز‌های جمعه و دوشنبه ۲۸و۳۱ شهریور در جاده سوادکوه، مسیر شمال به جنوب ممنوع است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today