صدا و سیما/ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد گفت: تا کنون ۱۳۹بیمار مبتلا به کووید۱۹ در این شهرستان فوت کرده اند.

عباس توان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان محمودآباد گفت: در موج نخست و دوم شیوع بیماری کرونا ویروس در این شهرستان، به ترتیب ۳۴۰و۵۰۴ نفر مبتلا شده که در بیمارستان‌های محمودآباد، آمل، فریدونکنار و سایر شهر‌ها بستری و درمان شدند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد با بیان اینکه در این مدت، ۱۳۹بیمار مبتلا به کووید۱۹(موج نخست ۶۷ و موج دوم ۷۲نفر) جان خود را از دست داده اند افزود: وضعیت در مازندران همچنان قرمز بوده و شهروندان با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و احتمال شیوع بیماری آنفولانزا، شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری‌های اجتماعی را جدّی گرفته تا شاهد تحقق موج سوم این ویروس منحوس نباشیم.
عباس توان با اشاره به بازگشایی مدارس و سال تحصیلی جدید گفت: همکاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد، ۱۱۰مدرسه(از مجموع ۱۳۴مدرسه این شهرستان) در شهر و روستا را بازدید کرده که در برخی مدارس فاصله گذاری اجتماعی رعایت نمی‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today