کردپرس/ فرمانده نیروی انتظامی بوکان گفت: در پی انتشار فیلم حیوان آزاری(نزاع سگ ها) در فضای مجازی بوکان، یک نفر از عوامل دستگیر شده و تلاش ها برای شناسایی سایر مجرمان ادامه دارد.

سلمان حیدری، فرمانده نیروی انتظامی بوکان در این خصوص اظهار کرد: در پی انتشار فیلم حیوان آزاری در بوکان، موضوع شناسایی و دستگیری عامل یا عاملین آن در دستور کار این انتظامی قرار گرفت.
وی ادامه داد: با تلاش شبانه‌روزی عوامل این انتظامی و همکاری صمیمانه مردم، یکی از عوامل این اقدام ناپسند شناسایی و دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی ارجاع شد.
فرمانده نیروی انتظامی بوکان در خصوص جزییات فیلم، گفت: این فیلم متعلق به یکی از روستاهای اطراف بوکان بوده که حدود چهار ماه قبل رخ داده و تاکنون تنها یک نفر شناسایی شده است.
حیدری تصریح کرد: حیوان آزاری مغایر قانون است و با کسانی که اقدام به حیوان آزاری(کشتار،نزاع سگ ها،نزاع خروس و غیره) کنند برابر قانون برخورد خواهد شد.
گفتنی است؛ اواسط مرداد ماه نیز، در پی دستگیری مجرمان حیوان آزاری و برگزاری نزاع سگها در سردشت، مقام قضایی این شهرستان، برای اولین بار در ایران برای مجرمان حکم شلاق تعیین کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today