ایسنا/ فرمانده انتظامی استان یزد گفت: مأموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی یزد یک محموله کالای قاچاق را شناسایی و با رد رشوه ۹۸ میلیون تومانی هشت سکه پیشنهادی را صورتجلسه کردند.

سردار عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد در این زمینه اظهار کرد: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی استان یزد هنگام انجام وظایف ذاتی و کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه تریلی اسکانیا را به ظن حمل قاچاق برای بازرسی متوقف کردند.
وی با بیان این‌که تریلی حامل محموله یراق آلات از شهرهای جنوب شرقی کشور به تهران بوده است، افزود: ماموران در بازرسی از کانتینر خودرو مقادیر زیادی کالای خارجی فاقد مجوز و قاچاق را از کنار محموله اصلی کشف و یک متهم را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: متهم برای رهایی از دست قانون پیشنهاد پرداخت رشوه به مبلغ یک میلیارد ریال وجه نقد و یا معادل آن، سکه و دلار را به دو مامور پلیس می‌دهد و پس از آن با تحویل هشت عدد سکه تمام بهار آزادی به ماموران، خواهان آزاد کردن محموله توقیفی می‌شود.
سردار بهدانی فرد تصریح کرد: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی استان یزد در کمال صحت و پاکی، پیشنهاد رشوه را رد و سکه‌های تحویل داده شده را صورتجلسه می‌کنند و متهم را با دو پرونده قاچاق کالا و پرداخت رشوه به مراجع قضائی معرفی کردند.
این مسئول با بیان این‌که صحت عمل، سلامت اداری و پاکدستی از ویژگی بارز کارکنان پلیس استان یزد است، خاطرنشان کرد: ماموران پلیس استان یزد ضمن تلاش شبانه روزی برای برقراری نظم و امنیت مطلوب در سطح جامعه، افتخار این را دارند که در بحث سلامت اداری نیز دارای رتبه های برتر کشور هستند

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today