باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مهاباد گفت: در راستای مقابله با فعالیت سوئیت‌های غیر مجاز پذیرش مسافر در این شهرستان تاکنون ۲۰ مورد پلمب شده‌اند.

عبیدالله سرخابی، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مهاباد اظهار کرد: در طول یک سال گذشته با همکاری نیروی انتظامی شهرستان اقدامات جدی برای مقابله با فعالیت سوئیت‌های غیر مجاز در سطح شهرستان آغاز شده که در آخرین مورد یک سوئیت غیر مجاز طی چند روز پیش پلمب شد.
وی با اعلام اینکه تاکنون ۲۰ سوئیت غیرمجاز در این شهرستان پلمب شده، افزود: صاحبان این سوئیت‌ها بدون داشتن هیچگونه مجوزی اقدام به پذیرش مسافر می‌کنند که از نظر قانونی این کار آن‌ها خلاف بوده و باید با آن‌ها برخورد شود.
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مهاباد عنوان کرد: از طرفی با شیوع کرونا، از آنجایی که امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این سوئیت‌ها وجود ندارد ستاد ملی کرونا به صراحت پذیرش مسافر در سوئیت‌ها غیرمجاز را ممنوع اعلام کرده است.
سرخابی خاطرنشان کرد: از مسافران درخواست می‌شود در صورت سفر کردن حتما در هتل‌های و اقامتگاه‌های مجاز اقامت کنند تا از این طریق دست برخی افراد از انجام کار‌های غیر قانونی کوتاه شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today