ایمنا/ فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، پرده از راز قتل کودک شش ساله‌ای که بر اثر بدرفتاری‌ها و ضرب و شتم زن عمویش جانش را از دست داده بود برداشته شد و فرد جنایتکار روانه زندان شد.

کامران ملکی، فرمانده انظامی شهرستان اشتهارد گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت مشکوک یک پسر بچه شش ساله در یکی از بیمارستان‌های اشتهارد، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
کامران ملکی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد والدین متوفی از یکدیگر جدا شده‌اند و نامبرده در منزل عمویش زندگی می‌کرده است و برابر اظهارات همسر عموی این کودک در حین بازی کردن از پله‌ها سقوط کرده و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.
وی تصریح کرد: در ادامه کارآگاهان با دریافت نظریه پزشک قانونی متوجه شدند متوفی بر اثر شدت ضربات وارده فوت کرده و صدمات وارده نمی‌تواند بر اثر سقوط از پله حادث شده باشد و با توجه به تناقض گویی زن عموی مقتول، وی با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و برای بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شد.
این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در تحقیقات تخصصی و تکمیلی کارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت که از ابتدا مخالف حضور فرزندان برادر شوهرش در منزلشان بوده و بر سر این موضوع با همسرش اختلاف داشته است بنابراین در روز حادثه اقدام به خیس کردن کف زمین کرده و با وانمود به این قضیه که پسر بچه اقدام به ریختن آب کرده است او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.
وی افزود: کودک خردسال بر اثر شدت ضربات وارده بی هوش شده که پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today