مهر/ رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از واژگونی دو دستگاه تریلی در مسیر اکباتان و آزادراه خلیج‌فارس و انجام عملیات امداد و نجات توسط آتش‌نشانان خبر داد.

ابراهیم قنبری، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: اولین مورد واژگونی تریلی که مربوط به یک دستگاه خودرو تانکر بود، ساعت ۱۶ و ۴۳ دقیقه دیروز (۲۵ شهریورماه سال جاری) در مسیر بلوار اکباتان زیر پل فولاد به مرکز فرماندهی ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اهواز اطلاع‌رسانی شد که با اعزام اکیپ امداد و نجات از ایستگاه ۷۶ و ۷۷ آتش‌نشانی اهواز همراه بود.
وی افزود: عملیات امداد و نجات این تانکر حامل مواد اسیدی پتروشیمی که بر اثر واژگونی هر دو سرنشینش مصدوم شده بودند، به بیمارستان منتقل شدند و در ساعت ۱۹ و ۱۶ دقیقه یعنی پس از دو ساعت و نیم تلاش آتش‌نشانان به پایان رسید.
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در ادامه عنوان کرد: مورد بعدی واژگونی تریلر اسکانیا در کیلومتر ۱۵ آزاد راه خلیج‌فارس بود که در این حادثه راننده خودرو به علت واژگونی تریلر در اتاق خودرو گیر کرده بود و اکیپ امداد و نجات ایستگاه ۶۶ و همچنین خودرو نجات ایستگاه مرکزی، برای رسیدگی به این حادثه اعزام شدند.
قنبری با بیان اینکه اولین اکیپ اعزامی ساعت ۲۱ به محل حادثه رسید، افزود: تیم امداد و نجات ۱۲۵ در این حادثه پس از خارج کردن مصدوم از درون کابین خودرو و پس از چهار ساعت و نیم تلاش برای ایمن‌سازی محیط، ساعت یک و ۲۷ دقیقه بامداد چهارشنبه به ایستگاه خود بازگشتند.

 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today