فارس/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 10 میلیارد ریال طلا و سکه مسروقه در شهر کرمانشاه با تلاش پلیس آگاهی خبر داد که توسط پسر ناخلف از مغازه پدر و با همدستی دوستش به سرقت رفته بود.

سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اعلام یک مورد سرقت از مغازه طلافروشی سطح شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: با حضور تیم مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در محل و بررسی‌های ابتدایی، مشخص شد سارق یا سارقان به راحتی وارد مغازه طلافروشی شده و هیچ اثری از شکستگی و تخریب در آن به چشم نمی‌خورد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: صاحب مغازه در اظهارات خود از گم شدن کلید گاوصندوق سخن گفت و اینکه در آن لحظه شریک وی به همراه پسر و دوست پسرش در مغازه حضور داشته‌اند.
ادامه داد: کاراگاهان در گام بعدی به سراغ نفرات یاد شده رفتند که در نهایت دوست پسر صاحب مغازه در بازجویی‌ها به سرقت کلید گاوصندوق با همکاری پسر صاحب مغازه اعتراف و عنوان کرد در فرصتی مناسب هردو نفرمان اقدام به سرقت طلاجات و سکه‌های موجود کردیم.
وی گفت: در ادامه پسرناخلف نیز به همدستی با دوستش برای سرقت طلاجات مغازه پدر اعتراف و عنوان کرد آن‌ها را در خودروی 206 یکی از دوستانش مخفی کرده که با راهنمایی وی خودروی مورد نظر کشف و پس از بازرسی‌‌های لازم همه طلا و سکه‌های سرقتی کشف شد.
سردار جاویدان همچنین از دستگیری پسر صاحب مغازه و 2 دوستش خبر داد و گفت: همه طلاجات و سکه ‌های سرقتی تحویل مالباخته شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: صاحبان اصناف به‌خصوص مشاغلی مانند طلافروشی‌ها بهتر است از دوربین‌‌های مدار بسته استفاده و نسبت به حمل و نگهداری مناسب کلید مغازه خود اهتمام و دقت‌نظر بیشتری داشته باشند.
وی گفت: موضوع دیگری که صاحبان طلافروشی‌ها باید نسبت به آن حساس باشند این است که کلید مغازه خود را به راحتی در اختیار و دسترس دیگران قرار ندهند تا اینگونه با مشکل مواجه نشوند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today