ایرنا/ فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: رفع مشکلات خوزستان به خصوص منطقه غیزانیه یکی از اولویت‌های مسئولان نظام برای خدمت به مردم خوزستان است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ در حاشیه بهره برداری از سه‌مخزن آبرسانی در روستاهای غیزانیه اظهار داشت: این طرح ها در راستای ادای دین به مردم خوزستان بوده چرا که مردم خوزستان در دوران مقدس در خط مقدم از نظام و آرمان های انقلاب دفاع کردند و اکنون نیازمند حمایت هستند.
فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: اگرچه دولت در این سال ها به صورت شبانه روزی برای خدمت به مردم مناطق محروم در کنار نیروهای مسلح اقدامات خوبی انجام داده است اما هنوز در برخی از روستاها محرومیت هایی است که نیازمند یک عزم ملی است.
وی بیان کرد: گروه های جهادی ماه ها است که در این منطقه فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان مشغول خدمت رسانی هستند و طرح مخازن آبرسانی به سه روستای غیزانیه نیز به همت گروه جهادی دست حاج قاسم انجام شده و خدمات در این زمینه همچنان ادامه دارد.
سردار یزدی گفت: خوزستان برگردن کل کشور حق دارد و تمامی مسئولان باید رفع مشکلات این استان را دغدغه اصلی خود بدانند.
وی اظهار داشت: آب شرب، آب کشاورزی و آب مورد نیاز دام از مشکلات عمده مردم این منطقه است که تامین آب شرب در اولویت قرار گرفته است؛ امید است به زودی با طرح های دولت شاهد رونق بخش کشاورزی و تامین آب مورد نیاز برای این مناطق باشیم و سپاه نیز همواره در کنار دولت برای خدمت رسانی آماده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today