ایمنا/ رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج با بیان اینکه سوار کردن چهار مسافر در تاکسی ها تخلف است، گفت: تاکنون یک راننده تاکسی یاسوج بر اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده است.

ضرغام خلقی پور، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج به علت حمایت نشدن تاکسی‌ها از طریق حمایت‌های کرونایی این مساله کمتر رعایت می‌شود، اظهار کرد: با توجه به ممنوعیت سوار کردن بیش از سه نفر مسافر در تاکسی‌ها در ایام کرونا، باید کرایه مسافر چهارم بین سایر مسافران سرشکن شود و متولیان و مسئولان مربوطه اعتبار جهت کمک به تاکسی‌ها در نظر بگیرند.
وی عنوان کرد: تاکنون ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یاسوج حتی یک ریال کمک و حمایت نشده است و هر چه هزینه کرده ایم از محل اعتبارات داخلی بوده است.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از کرونا در تاکسی‌های این شهر مطلوب است.
خلقی پور تصریح کرد: تاکنون یک راننده تاکسی یاسوج بر اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده است، تعدادی از رانندگان تاکسی این شهر به کرونا مبتلا شدند و خودم نیز به کرونا مبتلا شدم.
وی خاطرنشان کرد: یک‌هزار و ۳۰ دستگاه تاکسی زرد، یک‌هزار و ۲۵۰ تاکسی موقت، بیسیم و آژانس تلفنی و تعدادی بنز تاکسی اینترنتی در سطح شهر یاسوج فعالیت دارند و کار جابجایی مردم را انجام می‌دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday