فارس/ با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، عادل سی‌وسه‌مرده به عنوان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کردستان رسما معرفی شد.

ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان با حضور محمدحسین امید، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در محل سالن جلسات این دانشگاه در استان کردستان برگزار شد.
تیمور جوادی رئیس سابق دانشگاه علمی کاربردی کردستان در این  مراسم اظهار کرد: با توجه به سیاست و ماموریت دانشگاه مبنی بر کیفیت‌گرایی از سوی دکتر امید ریاست عالی دانشگاه جامع علمی کاربردی، در طول دوران خدمت چهار ساله خود در این واحد استانی با همراهی روسای مراکز و کارکنان دانشگاه تلاش کردیم در مسیر و ماموریت اصلی دانشگاه که همان مهارت‌گرایی و مهارت‌آموزی است، گام‌های مثبتی برداشته شود.
رئیس جدید دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان در این مراسم اظهار کرد: در ۱۲ مرکز جامع علمی کاربردی استان، ۶۲ رشته کاردانی و ۴۰ رشته کارشناسی ناپیوسته تدریس می‌شود.
عادل سی‌وسه‌مرده نیز با بیان اینکه در حال حاضر ۷۰۰ مدرس در این دانشگاه در استان تدریس می‌کنند، خاطرنشان کرد: سال گذشته از تعداد ۴۰۰ مدرس ثبت‌نام شده، ۵۰ نفر آنان تایید شده‌اند.  
وی اعلام کرد: ثبت‌نام دانشجویان رشته‌های پیوسته در این مرکز علمی تا ۱۷ مهرماه امسال ادامه دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online