فارس/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از دستگیری 15 سوداگر مرگ در اجرای طرح‌های مبارزه با مواد مخدر در شهرستان‌های زنجان و خدابنده خبر داد.

سعید بابایی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان اظهار کرد: در راستای مطالبات به حق شهروندان طرح پاکسازی مناطق آلوده و مبارزه بی‌امان با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر در شهر زنجان با هماهنگی مقام قضایی و با رعایت ساز و کارهای بهداشتی اجرا شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی محل فعالیت تعدادی از سوداگران مرگ در چند نقطه شهر زنجان شدند.
وی تصریح کرد: در چند عملیات موفق پلیسی و با سرعت عمل بالا، پنج سوداگر مرگ و معتادان متجاهر دستگیر و دو کیلو و 200 گرم انواع مواد مخدر آماده توزیع و تعدادی آلات و ادوات مصرف از متهمان کشف شد.
بابایی از اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده و دستگیری 10 سوداگر مرگ در شهرستان خدابنده خبر داد و گفت: در این راستا بیش از دو کیلو مواد مخدر کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان ادامه داد: در طول اجرای این طرح که با هماهنگی و همکاری دادستانی شهرستان انجام گرفت، تعداد 10 سوداگر مرگ و فروشنده مواد مخدر دستگیر و دو کیلو و 681 گرم انواع مواد مخدر کشف شد که متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today