باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت در مازندران گفت: با بازگشایی مدارس و افزایش سفر‌ها،موج سوم کرونا مازندران را تهدید می‌کند.
 

دکتر افشین استوار مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت در حاشیه بازدید از مراکز درمانی مازندران و نشست با مسئولان بهداشتی استان، گفت: با بازگشایی مدارس و افزایش سفر‌ها موج سوم کرونا مازندران را تهدید می‌کند.
او افزود: افزایش تعداد موارد ابتلا، اوج و پیک شیوع کووید ۱۹ در مازندران سبب می‌شود تا شیوع این ویروس به سایر نقاط کشور گسترش یابد.
دکتر استوار مدیریت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل را در کنترل پاندمی کووید ۱۹ خوب ارزیابی کرد و گفت: به دلیل ورود بالای گردشگر و مسافر در پایان هر هفته، مراکز درمانی استان بیشترین خدمات درمانی را در مقایسه با استان‌های دیگر کشور به بیماران مبتلا به کرونا ارائه می‌دهند.
او از هموطنان خواست سفر‌های غیرضرور در هفته پایانی تابستان به مازندران را به زمان دیگر موکول کنند.
مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت افزود:هموطنان در صورت سفر به مازندران سه گانه‌های طلایی شامل رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مکرر دست را برای پیشگیری از ابتلا به کووید ۱۹ لحاظ کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today