صدا و سیما/ ۱۶ طرح عمرانی با اعتبار ۱۶۳ میلیارد ریال در شهرستان شازند به بهره برداری رسید. 

سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی در حاشیه افتتاح این طرح ها گفت: استخر پرورش ماهی در روستای قلعه آقا حمید از توابع شهرستان شازند با ظرفیت ۱۰ تن سالانه و با اعتبار ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع به بهره برداری رسید. 
آقازاده افزود: عملیات اجرایی درمانگاه خیرساز در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و در راستای ارتقای حوزه بهداشت و درمان و همچنین در شهر توره بخش زالیان عملیات اجرایی و توسعه هنرستان ۶ کلاسه توسط یک خیر کلید خورد.
وی گفت: کلنگ زنی اورژانس شهری مهاجران و آرامستان شهر مهاجران، بازسازی و افتتاح مرکز خدمات جهاد کشاورزی شهر توره، افتتاح همزمان ۲۰ خانه هلال احمر در سطح شهرستان، دیدار با ائمه جمعه ۶ شهر و اعضای شورای تامین شهرستان شازند و همچنین دو واحد تولیدی در حال احداث آب معدنی در شهر صنعتی آستانه و کارخانه بهنوش وابسته به بنیاد مستضعفان از دیگر برنامه های دیروز بود که با حضور مسئولین استانی و شهرستان انجام شد. 
استاندار مرکزی تاکید کرد: امید است به واسطه تعامل و همکاری مسئولین استانی، شهرستانی، ائمه جمعه و سرمایه گذاران بخش خصوصی تا پایان سال شاهد بهره برداری از دهها طرح اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و حوزه بهداشت و درمان در سطح شهرستان شازند باشیم.


 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today