پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 315 کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در شهرستان حاجی آباد خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان حاجی آباد در راستای مبارزه با موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با انجام اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت بر محورهای مواصلاتی شب گذشته حین گشت زنی در یکی از محورهای فرعی شهرستان به دو دستگاه خودرو سواری پژو و پراید مشکوک شده و دستور توقف دادند.
وی افزود: رانندگان خودروها بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشدار دهنده و با افزایش سرعت اقدام به فرار کردند که پس از تعقیب و گریز طولانی متهمان عرصه را برخود تنگ دیده و با رها کردن خودروها و استفاده از تاریکی هوا و موقعیت جنگلی و کوهستانی منطقه متواری شدند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری راکب یک دستگاه موتورسیکلت که خودروها را اسکورت می کرد، عنوان کرد: خودروها و موتورسیکلت توقیفی به یگان انتقال و در بازرسی دقیق از آنها 315 کیلو تریاک کشف شد.
جعفری بیان کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و تلاش ماموران برای شناسایی دیگر قاچاقچیان متواری ادامه دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today