صدا و سیما/ مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر با اشاره به انجام ۴۶۰ ماموریت کرونایی اورژانس استان در پنج ماهه نخست امسال، گفت: تاکنون ۸۰ نفر از کارکنان اورژانس به کرونا مبتلا شده‌اند.

عبدالرحیم دادجو، مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: حمل همه بیماران کرونایی برعهده این مرکز نیست، اما بنا به وظیفه ذاتی خود در کنار ماموریت‌ها به بیماران کرونایی که جانشان در خطر باشد یا مشکل تنفسی داشته باشند خدمات رسانی می‌کنیم.
وی با بیان اینکه اورژانس استان در پنج ماهه نخست امسال ۴۶۰ ماموریت کرونایی انجام داده است، ادامه داد: در این ماموریت‌ها ۸۰ نفر از نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ دچار بیماری کووید۱۹ شدند، اما با قرنطینه و ضدعفونی فوتی نداشته‌ایم.
وی عنوان کرد: در مجموع امسال تاکنون اورژانس ۸ هزار ماموریت انجام داده که ۵ هزار مورد به بیمارستان ارجاع داده شده و یک سوم این حوادث ترافیکی بوده است.
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان عنوان کرد: متوسط رسیدن به نقطه حادثه در کشور ۱۵ دقیقه و در استان بوشهر ۹ دقیقه است، همچنین میانگین زمان رسیدن به محل حادثه شهری در کشور ۹ دقیقه است که این زمان در این استان ۶ دقیقه انجام می‌شود و در زمینه رتبه برتر را در بین استان‌های کشور داریم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday