ایرنا/ رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد گفت: بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که در سال های گذشته در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده اند، بخشیده می شود.

سجاد سجادی، رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با توجه به تقاضای بسیاری از دانشجویان برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای مراجعه آن ها با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد.   
وی افزود: این طرح تنها ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است.
رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دانشجویانی که مراجعه نکرده اند و تقاضای ادامه تحصیل دارند حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۹۹ باید درخواست خود را به آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور ارائه دهند.
سجادی تاکید کرد: طبق این مجوز، برای ترم هایی که دانشجویان مراجعه نکرده اند مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹ قابل اجراست. 
وی عنوان کرد: دانشجویان در نظر داشته باشند که امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می کنند از تمامی تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره‌مند می شوند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today