فارس/ استاندار همدان بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام حوزه راه در استان تأکید کرد و گفت: پروژه‌های استان در حوزه راه و شهرسازی از محل اعتبارات استانی تقویت می‌شوند.

سیدسعید شاهرخی، استاندار همدان بعد از ظهر امروز در در دیدار با نعمت‌الله ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه‌های استان در حوزه راه و شهرسازی از محل اعتبارات استانی تقویت می‌شوند اظهار کرد: از ظرفیت ماده ۵۶ برای راه نهاوند به کنگاور و راه همدان_بهار به سمت غار علیصدر استفاده خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه پروژه‌های مهم و تاثیرگذاری در حوزه راه‌سازی در استان در دست انجام هستند بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه راه تأکید کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی نیز با بیان اینکه تسلط استاندار همدان بر مسائل و مشکلات استان و هماهنگی او با سازمان مدیریت قابل تحسین است گفت: هدف از سفر به استان همدان، بررسی ساختار و اصلاح ساختار دستگاه‌های اجرایی، بررسی وضعیت منابع نیروی انسانی و اهداف مورد ارزیابی در استان است.
نعمت‌الله ترکی با بیان اینکه پروژه‌ها و طرح‌های خوب و تاثیرگذاری در استان همدان در دست اقدام است افزود: سعی ما بر این است پروژه‌های در دست اقدام را به اتمام برسانیم.
وی در پایان سخنانش گفت: بدون شک طرح‌ها و پروژه‌های راه و شهرسازی در استان در حوزه اشتغال و توسعه اثرگذار خواهند بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today