میزان/ استاندار ایلام با بیان اینکه میزان رعایت اصول بهداشتی از سوی شهروندان استان بیش از ۸۰ درصد است، گفت: تعداد مبتلایان و بستری‌های ناشی از کرونا در شهریورماه در استان کاهش یافته است.

قاسم سلیمانی‌دشتکی، استاندار ایلام با اشاره به آخرین وضعیت مبارزه با کرونا در استان ایلام اظهارداشت: میزان رعایت اصول بهداشتی از سوی شهروندان استان ایلام بیش از ۸۰ درصد است.
وی ادامه داد: در مرداد ماه با روند صعودی ابتلاء به کرونا در استان ایلام روبرو شدیم، چنانچه تعداد بستری‌ها از ۱۰ نفر به ۲۷ نفر رسیده بود. خوشبختانه این روند در شهریوزماه تعدیل شد و تعداد مبتلایان و بستری‌های ناشی از کرونا در استان ایلام کاهش یافته است.
استاندار ایلام با بیان اینکه نظارت اداره بهداشت، درمان و اموزش پزشکی، استانداری و آموزش پرورش بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز آموزشی با جدیت دنبال می‌شود، یادآور شد: اکیپ‌های مشترکی تشکیل داده‌ایم که به‌طور مرتب روند رعایت اصول بهداشتی در مدارس، مراکز عمومی، اصناف، ادارات و بانک‌ها را رصد و پایش می‌کنند.
وی در پایان اظهار داشت: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده و همکاری دانش آموزان و خانواده هایشان مشکلی از لحاظ حفظ سلامتی و بهداشت دانش آموزان نداشته‌ایم و میزان مبتلایان و بستری‌های ناشی از کرونا  در دو هفته اخیر افزایش نداشته است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today