برترین ها/ فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: فرد کلاهبرداری که با معرفی خود به‌عنوان بازرگان بین المللی سه خانم را با وعده ازدواج اغفال و از آنان بیش از ۳ میلیارد ریال اخاذی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: فرد کلاهبرداری که با معرفی خود به‌عنوان بازرگان بین المللی سه خانم را با وعده ازدواج اغفال و از آنان بیش از ۳ میلیارد ریال اخاذی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
وی افزود: فردی به بهانه ازدواج با یک خانم ارتباط برقرار و با معرفی خود به عنوان بازرگان بین المللی و عازم کانادا از وی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به همراه یک دستگاه خودروی سواری دریافت و پس از مدتی کاملا با وی قطع ارتباط می کند.
ناظری با اشاره به دستگیری این متهم سابقه دار در یکی از روستاهای استان، اظهار کرد: این متهم به همین شیوه با شناسایی و اغفال بانوان جوان سرمایه دار، از دو خانم دیگر نیز بیش از دو میلیارد ریال اخاذی کرده است.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه این متهم در زمان فراری بودن، در مناطق مختلف استان و در استان های اصفهان و هرمزگان نیز حضور داشته، تصریح کرد: این موضوع که برخی افراد به سادگی فریب اینگونه وعده های پوشالی را می خورند پیام های عبرت آموز زیادی برای همگان دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar