ایمنا/ فرمانده انتظامی کازرون از دستگیری خواستگار انتقامجو خبر داد که در فضای مجازی باعث هتک حیثیت شاکی شده بود.

اسماعیل زراعتیان، فرمانده انتظامی کازرون از دستگیری خواستگار انتقامجو خبر داد که در فضای مجازی باعث هتک حیثیت شاکی شده بود.
اسماعیل زراعتیان گفت: خانمی با مراجعه به پلیس فتا عنوان کرد فردی ضمن هک کردن حساب کاربری وی، اقدام به ارسال پیام‌های توهین آمیز و تصاویر نامناسب در صفحه شخصی می‌کند که این موضوع باعث هتک حیثیت وی شده است.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند فرد مزاحم را در یکی از محلات این شهرستان شناسایی و وی را دستگیر کنند.
این مقام انتظامی توضیح داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که متهم خواستگار سابق شاکی بوده است، وی با مشاهده ادله و مدارک موجود در پرونده به بزه انتسابی خود اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد. گفت: خانمی با مراجعه به پلیس فتا عنوان کرد فردی ضمن هک کردن حساب کاربری وی، اقدام به ارسال پیام‌های توهین آمیز و تصاویر نامناسب در صفحه شخصی می‌کند که این موضوع باعث هتک حیثیت وی شده است.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند فرد مزاحم را در یکی از محلات این شهرستان شناسایی و وی را دستگیر کنند.
این مقام انتظامی توضیح داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که متهم خواستگار سابق شاکی بوده است، وی با مشاهده ادله و مدارک موجود در پرونده به بزه انتسابی خود اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online