باشگاه خبرنگاران/ مزایده فروش شرکت فرآورده‌های شیلاتی بندرعباس «کارخانه کنسرو تن ماهی بندرعباس» با دستور دادستان عمومی هرمزگان متوقف شد.

مجتبی قهرمانی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان گفت: مزایده فروش شرکت فرآورده‌های شیلاتی بندرعباس «کارخانه کنسرو تن ماهی بندرعباس» متوقف شد.
وی افزود: با توجه به وصول گزارشات متعدد و درخواست‌های مکرر مردم و کارگران شرکت فرآورده‌های شیلاتی بندرعباس در خصوص جلوگیری از فروش کل سهام این شرکت در مزایده و براساس بازدید به عمل آمده از این کارخانه، بررسی اسناد و مدارک موجود برای جلوگیری از هرگونه اخلال در روند تولید این شرکت با دستور قضایی روند فروش و مزایده این شرکت متوقف شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان اظهار کرد: این کارخانه سهم قابل توجهی از تولید و بازار کنسرو ماهی در کشور را به خود اختصاص داده است و بررسی اسناد و مدارک مربوط به مزایده عمومی فروش کل سهام این شرکت، طبق نظر کارشناسی اولیه، بیانگر نبودن دقت و توجه لازم در تعیین ارزش واقعی این سرمایه بزرگ است.
قهرمانی ادامه داد: توجه نکردن به قیمت برند تجاری این شرکت در کارشناسی‌های اولیه و برآورد‌های بعدی نیز نشانه نبودن دقت لازم در روند فروش دارد.
وی گفت: حدود یک و نیم میلیون بازنشسته کشوری به صورت بالفعل و حدود 2.5 میلیون نفر از کل کارکنان کشور با پرداخت حق بازنشستگی، به صورت بالقوه در این شرکت ذینفع  و حدود ۱۸۰ خانوار بندرعباسی که در این کارخانه مشغول به کار هستند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان افزود: برای احتیاط در رعایت حقوق ذی نفعان، همچنین جلوگیری از تضییع حقوق عامه مردم و با هدف پیشگیری از وقوع جرم تضییع اموال عمومی، به موجب دستور قضایی، فروش و مزایده شرکت فرآورده‌های شیلاتی بندرعباس، متوقف اعلام شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today