باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شده‌اند.

سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون ۶۰ هزار و ۴۸۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: سه هزار و ۹۷۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در این منطقه ۲۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که یک نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۲۳ نفر اهل کاشان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در مجموع فعلاً ۱۴۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس که دو کودک ۹ و ۶ ساله نیز در بین آن‌ها هستند، در مراکز درمانی منطقه کاشان بستری هستند که ۳۰ نفر از آن‌ها در بخش‌های ویژه تحت درمان قرار دارند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی در کاشان رخ نداده است.
مروجی اضافه کرد: تاکنون جواب آزمایش دو هزار و ۸۸۰ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده و حداکثر سن بیماران بستری شده در بخش ویژه مراکز درمانی منطقه کاشان ۸۵ سال است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today