ایرنا/ سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: مربیگری در این تیم بزرگ، پرهوادار و محبوب، افتخار بزرگی است که نصیب من شده است.

علیرضا منصوریان، سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور تبریز با بیان اینکه تراکتور به همراه استقلال و پیروزی یکی از سه قطب فوتبال ایران است، اظهار کرد: بسیار خوشحالم که سرمربی این تیم شده‌ام، چون فوتبال برای پرشورهای آذربایجان، عشق و زندگی است.
وی با تاکید بر تلاش ها و زحمات زنوزی برای فوتبال ایران و آذربایجان، احترام وی را واجب دانست و افزود: بنده به خاطر تماس ایشان و هواداران تراکتور به تبریز آمدم.
منصوریان ادامه داد: از مدت ها قبل آرزو داشتم و خیلی امیدوار بودم که یک روز به تبریز بیایم و در ورزشگاهی مملو از تماشاگر سرمربیگری کنم که خدا را شکر این اتفاق افتاد و امروز افتخار پیدا کردم تا در دیار ستارخان‌ها، باقرخان‌ها و باکری‌ها کار کنم.
وی درباره نحوه مذاکراتش با مدیران تراکتور، گفت: خیلی راحت به تراکتور آمدم، چون احترام ویژه‌ای به آقای زنوزی قائلم و ایشان مانند برادر بزرگ ما هستند.
منصوریان با اشاره به رابطه خوبش با هواداران تراکتور، اضافه کرد: تراکتور در همه شهرها و ورزشگاه‌ها هواداران پرشورش را دارد که برای من لذت بخش است و امیدوارم هرچه سریع‌تر بتوانم بار دیگر ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز را لبریز از هواداران ببینم و با انرژی مثبت پرشورها، بتوانیم امسال اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.
سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور گفت: تیم‌های بزرگ اهداف بزرگی دارند و تلاش می‌کنم از پرچم و پیراهن تراکتور مانند خانواده خودم پاسداری کنم، چون این پیراهن دست من امانت است و به هواداران میلیونی تراکتور قول می‌دهم که با جان و دل برای این تیم تلاش کنم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today