ایرنا/ رییس پلیس شهرستان سمیرم از دستگیری چهار نفر سارق محصولات باغی و سیب درختی در این شهرستان خبر داد.

سهراب قرقانی، رییس پلیس شهرستان سمیرم اظهار کرد: این افراد اقدام به سرقت محصولات کشاورزی باغداران به‌ویژه سیب‌های درختی می‌کردند که در دام ماموران انتظامی گرفتار شدند.
به گفته وی بیشتر این سارقان معتاد هستند و شب هنگام اقدام به گشت زدن در باغ‌های حاشیه شهر می‌کنند تا در فرصتی مناسب محصولات کشاورزی باغداران را برچیدند و به فروش برسانند.
فرمانده نیروی انتظامی سمیرم با بیان اینکه برخی از این سارقان علاوه بر محصولات باغی و زراعی ادوات و اموال کشاورزان را به سرقت می‌برند از مردم و باغداران خواست در فصل سیب‌چینی و گردوتکانی بیشتر مراقب باغ‌های خود باشند.
قرقانی تصریح کرد: ضروری است کشاورزان به محض مشاهده افراد معتاد یا مشکوک در اطراف مزرعه خود موضوع را به پلیس شهرستان اطلاع دهند و برای پیگیری سرقت از باغ خود به کلانتری محل مراجعه کنند.
وی یادرآور شد: تابستان سال گذشته نیز سارقانی که اقدام به سرقت ترانس‌های برق کشاورزان و اموار اتاقک‌های باغی در بخش وردشت سمیرم کرده بودند دستگیر شدند که همه آنها غیر بومی و از استان‌های هم‌جوار به این منطقه آمده بودند.
رییس پلیس سمیرم اظهار کرد: پراکندگی و گستره باغ‌ها و مزارع در بخش‌ها و روستاهای مختلف منطقه زیاد است؛ اما پلیس در اقدام علیه سارقان و قانون شکنان قاطع است و با آنان برخورد می‌کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today