باشگاه خبرنگاران/ فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده ارتش کردستان از لغو رژه نیرو‌های مسلح به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در کردستان خبر داد.

امیر حمیدرضا رحمت‌پور، فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده ارتش کردستان گفت: متاسفانه شیوع بیماری کرونا برگزاری رژه نیرو‌های مسلح که هرسال ۳۱ شهریور ماه به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شد را لغو کرد.
وی به تشریح برنامه‌های ارتش در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: عطرافشانی مزار شهدا، تجلیل از مدافعان سلامت، دیدار با نماینده، ولی فقیه در کردستان و تجلیل از ۲۵۰ خانواده ارتش در کردستان از جمله برنامه‌های این هفته خواهد بود.
امیر رحمت پور با بیان اینکه بیشتر کمبود‌ها به‌خاطر ویروس کرونا از طریق فضای مجازی جبران خواهد شد، افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون نیرو‌های ارتشی نیز همچون مدافعان سلامت پای کار بودند و از هیچ تلاشی دریغ نکردند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده ارتش کردستان با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ نیروی مبتلا به کرونایی در کردستان شناسایی نشده است، ادامه داد: لشکر ۲۸ پیاده کردستان ۳ هزار و ۳۵۴ شهید را تقدیم انقلاب کرده است که این آمار نشان از رشادت و دلیری نیرو‌های ارتش در استان است.
وی از برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریورماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در سنندج خبر داد و افزود: این نمایشگاه در محل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online