ایرنا/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: بر اساس گزارشها عموم مردم ماسک موردنیاز خود را به مبلغ ۲ هزار تا ۲ هزارو ۵۰۰ تومان و حتی با قیمت های مختلف، خریداری می‌کنند که به صراحت اعلام می‌کنم ماسک در استان به قیمت یک‌هزار تا یک‌هزار و ۳۰۰ تومان عرضه می‌شود.

خدابخش مرادی نافچی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان اظهار کرد: عرضه ماسک به مبلغ بیشتر از قیمت مصوب پذیرفتی نیست و در این راستا معاونان سیاسی فرمانداران تابعه استان مسؤول کمیته نظارت بر داروخانه ها هستند که طبق پیش بینی انجام گرفته فروشگاههای بزرگ نیز به عرضه این محصول اقدام خواهند کرد.
وی با بیان اینکه در صورتی که داروخانه و یا فروشگاهی بالاتر از قیمت مصوب ماسک به مشتریان عرضه کند، به طور حتم تعزیر خواهد شد گفت: مسؤولان ذی ربط به کمیسیون نارضایتی اجتماعی دعوت خواهند شد.
مرادی با تاکید بر اینکه مسؤول اجرای مصوبات و پروتکل های بهداشتی مدیر دستگاه اجرایی مربوطه است، اظهار داشت: طی ارزیابی هایی که آغاز شده در صورت بی توجهی و عدم اقدامات یاد شده از سوی مدیر پس از اخذ توضیحات، تذکرات لازم داده خواهد شد.
وی ادامه داد: پیش بینی ها از پیک مجدد بیماری در این استان حکایت دارد که چنین وضعیتی در دیگر استان های کشور نیز حاکم شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان یادآور شد: در زمان حاضر ۲۰ تا ۲۵ درصد دانش آموزان استان در شرایط کرونایی به صورت حضوری در کلاسهای درس تحصیل می کنند و این موضوع بیانگر آن است که گروههای هدف باید آموزش های لازم خود را از طریق تلویزیون و یا شبکه شاد پیگیری کنند.
وی افزود: شهرستان خرمدره همواره وضعیت قرمز کرونایی داشته و در این خصوص باید اقدامات مضاعف شده و مرکز بهداشت استان نیز کار میدانی از واحدهای نانوایی، خواربارفروشی ها و اغذیه فروشی ها را انجام و با متخلفان برخورد کند.
مرادی تصریح کرد: با هر نوع واحد خدمات رسان که در شرایط کرونایی پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند، مماشات نشده و واحد متخلف پلمب خواهد شد چراکه سلامت مردم در اولویت است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today