بازار/ معاون استاندار مرکزی با اشاره به اینکه در استان مرکزی ۷۰ واحد صنعتی نیمه تعطیل و راکد وجود دارد، گفت: رونق واحدهای تولیدی شعار سال را محقق می کند.

سعید فرخی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی اظهار داشت: بدون شک با هدفگذاری های صورت گرفته شعار «جهش تولید» در استان به بهترین شکل محقق خواهد شد و در این زمینه برنامه ریزی های مناسبی صورت گرفته است.
فرخی با اشاره به اینکه در حال حاضر در استان مرکزی ۷۰ واحد صنعتی نیمه تعطیل و راکد وجود دارد که نیازمند بررسی هستند گفت: شهرستان های خمین، دلیجان و محلات سه شهرستانی هستند که مورد رصد قرار گرفته اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی  با بیان اینکه فقط در شهرستان دلیجان ۶۳۰ واحد تولیدی فعال است، افزود: نقش تاثیر گذار دلیجان در اقتصاد استان غیر قابل انکار است و نهایت تلاش و تمرکز را برای رفه مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال این منطقه خواهیم داشت.
وی عنوان داشت: با توجه به اینکه سال جاری به نام «جهش تولید» نامگذاری شده و به همین دلیل موضوع اشتغالزایی و بهبود شرایط تولید از اهمیت بیشتری برخوردار شده است و با توجه به بررسی ها مهم ترین موضوعات واحدهای راکد به تامین برق و مشکل با دستگاه های خدمات رسان ختم شده که با رسیدگی به آنها موارد مشکلات و معضلات حل خواهد شد.
فرخی بیان داشت: با توجه به اینکه راه‌اندازی واحدهای جدید تولیدی به زمان زیاد و متعاقبا سرمایه گذاری های زیادی نیازمند است می‌توان با بازگرداندن واحدهای راکد و تعطیل به چرخه تولید در راستای عملیاتی کردن شعار سال حرکت کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today