باشگاه خبرنگاران/ دادستان راور از درگیری مسلحانه ماموران یگان تکاوری ۱۱۳ راور با اشرار مسلح خبر داد و گفت: در این عملیات یکی از اعضای این باند به همراه نیم تن مواد مخدر دستگیر شده است.

ابوالفضل فرحبخش، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور از درگیری مسلحانه ماموران یگان تکاوری ۱۱۳ امام موسی کاظم(ع) شهرستان راور با اشرار مسلح خبر داد و ابراز کرد: در این عملیات، یکی از اعضای این باند مسلح به همراه نیم تن مواد مخدر دستگیر شده است.
وی افزود: پس از انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی از سوی پلیس، مشخص شد، اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر، قصد حمل و جابه‌جایی یک محموله مواد مخدر را از پهنای کویر راور به سمت خراسان جنوبی دارند.
فرحبخش بیان کرد: بدون فوت وقت، موضوع پیگیری و دستورات قضایی لازم برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ صادر و در دستور کار یگان تکاوری ۱۱۳ امام موسی کاظم(ع) قرار گرفت.
دادستان راور تصریح کرد: در نهایت شامگاه گذشته در یک عملیات مشترک از سوی ماموران یگان تکاوری ۱۱۳ امام موسی کاظم(ع) راور و ماموران یگان تکاوری ۱۰۲ دیهوک خراسان جنوبی، باند مذکور در عمق کویر مورد ضربه قرار گرفت.
وی اظهار کرد: پس از یک تعقیب و گریز مسلحانه در نهایت تعدادی از قاچاقچیان با رها کردن موتورسیکلت‌ها و با استفاده از تاریکی شب و تیراندازی، اقدام به فرار به سمت ارتفاعات کردند. 
فرحبخش گفت: در این عملیات پنج دستگاه موتورسیکلت به همراه ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است و عملیات تکاوران برای دستگیری سایر اعضای این باند، همچنان ادامه دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar