باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شده‌اند.

سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون۶۳ هزار و ۶۲۸ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۱۷۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در این منطقه ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که سه نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل نطنز، یک نفر اهل تهران و ۳۴ نفر اهل کاشان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در مجموع فعلاً ۲۴۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۴۵ نفر از آن‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی کاشان و دو نفر از آن‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
وی تصریح کرد: سه مورد فوت که یک مرد ۷۴ ساله، دو زن ۷۶ و ۶۴ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۸ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش سه هزار و ۲۹۱ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده و حداکثر سن بیمار بستری در بخش‌های ویژه مراکز درمانی منطقه کاشان ۹۰ سال و حداقل سن بستری ۲۰ سال است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today