مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: روند بستری و فوت ناشی از کرونا در استان ایلام افزایش یافته و این آمار نگران کننده است.

محمد کریمیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار کرد: روند بستری و فوت ناشی از کرونا در استان ایلام در هفته اول مهر ماه به صورت نگران کننده‌ای رو به افزایش است.
وی تصریح کرد: با نگاهی به آمارها، ارقام و اعداد مربوط به روزهای اخیر می‌توان فهمید که بیماری کرونا در سطح استان افزایش خیره کننده‌ای به لحاظ ابتلا، بستری و فوتی داشته که همه ما را بیش از پیش نگران کرده است.
وی گفت: تنها راهی که می‌توان از طریق آن بر بیماری غلبه کرد و از ابتلای به آن جلوگیری کرد، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اصول پیشگیرانه است.
کریمیان اضافه کرد: با افزایش این روند قطعاً شاهد روزهای بسیار سخت و نفس‌گیر برای استان به لحاظ میزان ابتلاء، بستری و فوتی خواهیم بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان کرد: با همدلی و همراهی و احترام به یکدیگر نگذاریم روزهای سخت کرونایی استان در آینده‌ای نزدیک رقم بخورد.
وی گفت: اگر برای جان خودمان، عزیزان و اطرافیانمان ارزش قائل هستیم؛ همه بیشتر از گذشته اصول پیشگیرانه، پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today