باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: چهار شهرستان از مجموع ۱۰ شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در حال حاضر ۲۹۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۷ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
کشمیری عنوان کرد: روز چهارشنبه ۹ مهر دو نفر و پنج مهر دو نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا فوت ‌شده‌اند که تست کرونایشان امروز مثبت اعلام‌شده است.
وی افزود: موارد فوت شده در رده سنی ۶۸ تا ۸۳ سال هستند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت و بیماری قلبی عروقی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۱ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، بیان کرد: از این تعداد در حال حاضر ۱۸ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
کشمیری با بیان اینکه چهار شهرستان استان بوشهر در وضعیت قرمز قرار دارند، گفت: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۱۲ هزار و ۷۹۲ نفر بوده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday