باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره گاز چالدران از واگذاری ۸۹۰ انشعاب رایگان به اماکن مذهبی، اقشار آسیب‌پذیر، جانبازان و خانواده شهدا در این شهرستان خبر داد.

رضا فرهادی، رئیس اداره گاز چالدران اظهار کرد: از زمان تصویب قانون واگذاری رایگان انشعاب گاز به اماکن مذهبی، اقشار آسیب‌پذیر، جانبازان و خانواده شهدا، در مجموع تاکنون ۸۹۰ انشعاب در این شهرستان واگذار شده و این روند همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به واگذاری ۷۱۳ فقره انشعاب رایگان به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و ۸۹ فقره به مددجویان بهزیستی، افزود: علاوه بر این، تاکنون ۴۹ فقره انشعاب نیز به اعضای بنیاد شهید و ۳۹ فقره نیز به اوقاف در راستای بهره‌مندی اماکن مذهبی واگذار شده است.
فرهادی با اعلام اینکه در این راستا سال گذشته ۱۷۲ فقره انشعاب رایگان واگذار شده است، گفت: از این تعداد، ۱۵۱ فقره مربوطه به مددجویان کمیته امداد، ۱۰ فقره مددجویان بهزیستی، هفت فقره اعضای بنیاد شهید و چهار فقره نیز اماکن مذهبی بوده است.
به گفته رئیس اداره گاز چالدران، مجموع ریالی مبلغ اخذ نشده از بابت واگذاری انشعاب رایگان در این خصوص، حدود یک میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال بوده است.
وی در ادامه در پاسخ به اینکه آیا در طول سال مشترکی وجود دارد که از آنان هزینه‌ای بابت مصرف ماهانه اخذ نگردد؟، اعلام کرد: بله، طبق بخشنامه، مصارف اماکن مذهبی و آموزشی رایگان است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today