باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان بستری شده‌اند.

سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون ۶۶ هزار و ۴۴۵ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۳۳۰ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۱ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد یک نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل محلات و ۳۶ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۷ سال و حداقل سن بستری ۲۶ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان چهار نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده که همگی اهل آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل ۹۲ سال و حداقل سن بستری ۵۱ سال است.
وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۳۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۲۱ نفر از در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۵ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: ۵۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
وی توضیح داد: چهار مورد فوت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که چهار زن ۵۱، ۵۸، ۷۵ و ۸۶ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۱۳ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش سه هزار و ۶۳۴ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today